Buty damskie Les Tropeziennes par M.Belarbi Hocean

Buty damskie Les Tropeziennes par M.Belarbi Hocean
Zaczynać od: 374,71 zł
Sandały Hocean, niezbędny dodatek na lato, łączący śródziemnomorską tradycję i retro-szyk look.
Domyślne rozmiary francuskie
Tabela rozmiarów
Zaczynać od: 374,71 zł
Dodaj do listy życzeń

Dostępne

Opis

Buty damskie Les Tropeziennes par M.Belarbi Hocean

UWAGA: Ten produkt może być duży. W razie wątpliwości należy wybrać mniejszy rozmiar.

  • Lato nie byłoby latem bez Les Tropéziennes par M. Belarbi.
  • Idealny dodatek na ciepłe dni, sandały Les Tropéziennes par M. Belarbi będą nam towarzyszyć podczas wszystkich letnich wycieczek, na ciepłym piasku plaży lub przez ruchliwe ulice słonecznego miejsca.
  • elle Kiedy firma Les Tropéziennes par M. Belarbi została założona na początku lat 80. la vague Belarbi miały już swoją historię: historię hipisów, którzy przybyli do Saint-Tropez w latach 70-tych, spotykając się w sklepie koncepcyjnym Mo Belarbi, La Puce Tropézienne. Na początku lat 80-tych Mo skupił się na produkcji obuwia, projektując swoje słynne buty Indian.
  • look Dziś sandały Les Tropéziennes par M. Belarbi podobają się zagorzałej międzynarodowej publiczności, przywiązanej do ich retro szyku. Marka z łatwością porusza się między tradycją a nowoczesnością, łącząc intuicję z technicznym know-how. Buty Les Tropéziennes par M. Belarbi są typowo śródziemnomorskie.
  • Giętka, lekka skóra i niezawodne, antypoślizgowe podeszwy zostały zaprojektowane z myślą o potrzebach południowych kobiet: sandały dostosowane do upałów Południa, które zapewniają wygodę, a jednocześnie przyciągają wzrok.
  • Modele mają wysokiej jakości skórzane podeszwy zewnętrzne, więc są dostarczane z folią ochronną.
  • Należy je nosić przez kilka dni, aby się ułożyły, a następnie dodać podeszwę ochronną lub wkładkę, aby jak najdłużej wyglądały jak nowe!

Dodatkowe informacje

Marka Les Tropeziennes par M.Belarbi
SKU producenta C63535HOCEAN
Kolor lub
Kolor Złoty
Płeć Kobieta
Grupa wiekowa Dorośli